19:45

Goodbye sweet summer...

Fociszki zy wczoraj i zy dzisiaj. Zy trawy. Spode rozłożystej jako biodra Wenus z Willendorfu jabłonky. Przepraszam, że nie uwydatniłam swoich felerów i defektów, blizn po trądziku młodzieńczym, sińców pod oczami, "kóz" malowniczo nawisłych w kichawie jako stalaktyty itd. Ba, wręcz zmachałam konkretny mejkap i użyłam filtra z Retriki! O, biada, biada, przeklęte pokolenie od samojebów, harmagedon, łaaa, apokalipsa.

Hiehiehie... :)

10 komentarzy:

 1. Boskiej jesteś urody!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej "fotogenicznej" niźli boskiej, ale dzięki piękne :)

   Usuń
 2. Barwny opis, piękna twarz, nic dodać, nic ująć! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziwnym trafem ostatnio też piłam oba koty. A widziałaś kiedyś rudego? Podobno jest, ale nigdzie go nie ma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Był, widziałam w "Piwach regionalnych" przy Paderewskiego w Rzeszowie :) W ogóle więcej tam tych kotów było... Pan Kot, Koty Marcowe, coś tam jeszcze. Spoko nawet, bo nie takie gorzkie.

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Ha, nie widziałaś mnie w trakcie PMSa i na kacu, ale jak się postaram, to nawet nawet ;)

   Usuń
 5. lubię te twoje focie, zostają w głowie, bo masz coś takiego w rysach mocnego jakąś klasę... no klasę jakąś :)) takie twoje odpowiednio wystylizowane, impresjonistyczne, baśniowe mogłoby zawisnąć u mnie w domu na ścianie. Oglądałam niedawno na jakimś portalu ogólnym zdjęcia młodej fotografki, która stylizowała modelki na postacie z baśni w pięknej scenerii dramatycznej, nooo sprawdziłabyś się w takiej roli.
  Niki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe i miłe rzeczy prawisz, dzięki :)
   Ale tak, zdecydowanie preferuję lekko odrealniony, barwny, oniryczny klimacik. Niektórzy to aprobują, niektórym się nie podoba... grunt, że moje zdjęcia odzwierciedlają MÓJ sposób postrzegania. Można obejrzeć "Krainę traw" z oczami okrągłymi z zachwytu, można się pukać w czoło, co to za pochromolony gniot :)

   Usuń

Komciaj śmiało, komcionauto :*

Copyright © 2016 teo.nana.kat , Blogger