18:34

U trippin??

W paroksyzmie niezgody na zadowalanie się w życiu lipą szarpłam się na nietaniego kejsa na halo... przybył wczoraj. Zadowolonam, choć z tych headcase'ów bardziej podobała mi się ukwiecona czaszunia pandy, jednakowoż ktoś mię uprzedził z kupnem. Więc jest tripowy aztecki kot, zamiast silikona monochroma za złotych trzy.
Mam ostatnio fazę na sanglasy, ciągle się na jakieś ślinię... w House załapałam się na takie panterkowo psycholskie, 100% toyadzie, uwielbiam max. Za dychę kupiłam też japonky, superwygodne, lekkie, na miziastej welurowej w dotyku piance, którą zdążyłam nieco rozdeptać swoimi kulasami już po pierwszym spacerze, ehh, te nietrwałe współczesne przedmioty wątpliwego zbytku... :P
Wczoraj zachciało mi się dzikich pląsów z córką z powodu że... w sumie żodyn... i skręciłam prawą girę w kostce zaplątawszy się głupio w dywan. Co za ciumra na stare lata, wstyd! Ale nic mię nie powstrzymało przed jazdą po mieście dzisiaj, nic, nawet sinofioletowa kostka jak bania :D Eee, w sumie gorzej to wyglądało niż bolało czy utrudniało ruch.
Mhm.
Pracuję nad swoim nowym CV, nie chcę sztampowego,  zbieram inspiracje, mam już w głowie wstępny zarys :)


4 komentarze:

 1. Okulary, uwielbiam taki kształt! Kociak też jest piękny! Tak, warzywa potrafią czasami zaskakiwać takimi dziwnymi kształtami ;) I cóż, życzę jak najszybszego powrotu do pełnej sprawności!(co dość dziwnie brzmi, ale wiadomo o co chodzi) :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oksy maj fejwryt póki co ;) Marchew niepryskana eko do bólu, wszamałam z lubością ^^ Kostka okładana obficie altacetem szczupleje, na szczęście, uff. :)

   Usuń
 2. Śliczne te okulary. Tez sobie ściągnąłam Retrice, ale po jakichś 10 zdjęciach przestała działać i pojawił się komunikat żeby ściągnąć pełną wersje, płatną oczywiście. U Ciebie tez tak było ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, u mnie nawet spoko hula, ale ze dwa razy w upał jak "zajeżdżałam" ją zdjęciami, zamuliła mi cały telefon aż musiałam resetować. Rozpytam u koleżanek, jak u nich działa... Aaa, ostatnio po zrobieniu co którejś foty włącza się głośna jadowita reklama na 30s :/

   Usuń

Komciaj śmiało, komcionauto :*

Copyright © 2016 teo.nana.kat , Blogger