13:08

Les Babioles De Zoe - stajl inspo na odmulenie klimatu!

Chcę się jeno na szybkości podzielić moim niedawnym odkryciem w zakresie blogerek modowych. Otóż, blogerki modowe interesują mnie w 99,9% jak zeszłoroczne liście. Ale poszukując inspiracji trafiłam na Zoe. Zoe Alalouch:


Nosz karwia! Zoe ujęła mnie totalnie, bo:

- jej stylówki są frapującym mariażem nonszalanckiej bohemy z dandysowatą elegancją

- jest kapelusznikiem <3

- lubi trampki

- lubi warstwową biżu o etnicznym sznicie, niefrasobliwie miksuje srebro ze złotem i mosiądzem i w nosie ma, że "tak się nie robi" - i wygląda zajebiście

- jest jakaś taka inna - drobniutka, uśmiechnięta, rozczochrana, barwna i interesująca - w morzu napompowanych silikonem dziuń wyobciskanych bandażowymi sukienusiami, spozierających wzgardliwie znad odętych ostrzykniętych war - sorka, nic nie mam do tychże, ponad to, że zaczynają być męczącą me oczy sztampą (mój blogasek, MOJE ZDANIE, piss off, peace out)

No. I właśnie za czymś takim gały me tęskniły na pinterestach i inszych instagramach! :)
6 komentarzy:

 1. Fanie i naturalnie.Ma laska styl,podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tam zaglądam od wielkiego dzwonu, właściwie wszędzie jest tak samo, czy to w sklepach, czy na ulicach lub internetach. Z każdej stylówki coś bym wzięła: tu koszul, tam jeans i te połączenia <3 Coś mają w sobie te Francuzki! Że jest inaczej, tak hmm szlachetniej, niebanalnie..Obserwuję jeszcze Jolie Penderie na instagramie, ma troszkę podobny styl, u Jolie ubóstwiam jej włosy <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie najbardziej ujmuje to, że Zojencja potrafi "nadziubdziać" pstrych dodatków, a wszystko to razem wygląda spójnie i nobliwie... Są wyraziste kolory, ale całokształt nie jest kiczowaty i krzykliwy. Mus mi brać przykład, bo choć kocham czerń, to pasowałoby ją czasem podrasować jakąś domieszką.

   Usuń
 3. Rewelacja! Mój styl :) A przy okazji Toyad, chyba stałam się Twoją fanką.. Twoje teksty..bomba..Takim talentem i osobowością trzeba się dzielić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo, ale to BARDZO miło mi czytać takie komentarze! Dziękuję :))

   Usuń

Komciaj śmiało, komcionauto :*

Copyright © 2016 teo.nana.kat , Blogger